q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
352
post-template-default,single,single-post,postid-352,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Ev Asansörü Yapmadan Önce

Yeni Nesil Asansör Teknolojileri

Ev Asansörü Yapmadan Önce

Yaşlandıkça hareket kabiliyetimizin sınırlı hale geldiği talihsiz bir gerçektir. Yaşlılar için bu, kısıtlı ihtiyaçlarına uyan daha uygun tek katlı bir eve taşınmak anlamına gelebilir. Ancak bu, köklü aile evlerini geride bırakmak zorunda kalmalarına neden olabilir.

Yine de durum böyle olmak zorunda değil. Modern teknoloji, mevcut evlerimizi değişen ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde uyarlayabileceğimiz anlamına gelir. Bunu yapmanın bir yolu, bir ev asansörü kurmaktır.

Adından da anlaşılacağı gibi, bir ev asansörü, bir evin katları arasında harekete yardımcı olur. Bu nedenle, merdivenlerden inip çıkmakta güçlük çeken ve büyük veya taşıması zor eşyaların taşınmasına yardımcı olan kişiler için mükemmeldirler.

Bir ev asansörü kurmadan önce, göz önünde bulundurmanız gereken bir dizi faktör vardır. Gereksiz maliyet ve tadilat işlerinden kaçınmak için öncelikle bir ev asansörünün sizin için doğru olduğundan tamamen emin olmalısınız. Bireysel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak artılarını ve eksilerini düşünün

Normal bir asansör kurulumunun aksine, ev asansörleri birkaç kata yayıldıkları için çok daha avantajlı olabilir. Asansörünüzün güvenli bir şekilde kurulabilmesi ve çalıştırılabilmesi için evinizin yapısal olarak sağlam olması önemlidir.

Kalifiye bir süpervizör, kurulumun mümkün olup olmadığını kontrol edebilir yada Amada TECH gibi saygın şirket, işe başlamadan önce tüm mülkleri kapsamlı bir şekilde inceleyen bir uzman ekibine sahiptir. Bu, ortaya çıkabilecek sorunları ortadan kaldırır.

Ayrıca ev asansörünüzü kurmadan önce doğru yasal belgelere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Yine, saygın bir şirket, bunun yolunda olduğundan emin olmanıza yardımcı olabilir.

No Comments

Post a Comment

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.