q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
333
post-template-default,single,single-post,postid-333,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Ev Asansörü ile Evinizin Şıklığını Artırın

Create an attractive blog with Onyx

Ev Asansörü ile Evinizin Şıklığını Artırın

Ev Asansörü ile Evinizin Şıklığını Artırın

Ev Asansörü

Ev tipi asansör ölçüleri kat ölçülerine bağlı olmakla birlikte, bunun yanında doğru ve rahat bir yaşam ortamı için montajlanmaktadır. Bunun yanında 17 cm yükselti ile taban açma ihtiyacı gerektirmeyen ve kuyu dibi sistemler olmadan da rahat bir şekilde kullanılabilen ev asansörü modellerimizin imalatı gerçekleştirilmektedir. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz daire içi asansör sistemlerinin doğru ve kaliteli ekipmanlar kullanılarak montaj ve tasarımının yapılması, için firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.  Ev asansörü olarak kullanılan sistemlerimizin en büyük avantajı 3 – 4 katlı dairelerinizde rahat bir şekilde katlar arası gezinti yapabilmenize yardımcı olmaktır. Satış, imalat ve kurulum hizmetlerinin yanında ev tipi asansörlerinizin bakım işlemlerini de doğru ve güvenilir bir şekilde yürüten firmamız bir entegre sistem olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Böylece ihtiyacınız olan her türlü desteği bir elden sağlayarak, kaliteli ve güvenli bir şekilde asansörlerinizi kullanmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Panoramik Asansör Sistemleri İle Evinizin Şıklığını Arttırın

Asansör sistemlerinin kurulumunda yer alan tüm sistemlerin maliyeti fiyatlara dahildir. Panoramik ev asansörü fiyatları dairenizin büyüklüğü başta olmak üzere güvenli ve kaliteli bir şekilde üretilen asansörlerinizin ölçüsü ve kullanılan sistemlere göre değişkenlik göstermesi dolayısıyla, firmamızdan keşif ziyaretleri sonrasında net fiyat sunulabilmektedir. Firmamızı diğer tüm asansör imalatçılarından bir adım öne çıkartan en büyük yenilik ise renk seçim işleminin tamamen ücretsiz olmasıdır. Evinizin şıklığını arttıracak her türlü asansör imalat ve kurulumunda renk seçimi fiyatlar üzerinde etki yaratmamaktadır.

Makine Yönetmeliğine Uygun Ev Asansörü Çözümleri Ruhsat Gerektirmez

Üretimini yaptığımız tüm ürünler, akredite kurumlar tarafından sertifikalandırılmıştır. CE sertifikasına sahip olarak üretilen tüm ev asansörlerimiz, kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı sunmak için kullanılmaya hazırdır. 2006/42/EC ve 2014/35/EU direktiflerine uygun olarak standartlarda üretilmiş ve kalite – güvenlik sertifikalarının tamamını doğru bir şekilde almış asansörlerimizi evinizde güvenle kullanabilirsiniz. Bu sertifikasyonlara uygun üretilmiş asansörlerimizin herhangi bir ruhsat gerektirmeden rahat bir şekilde kurulabilir olması da ayrıca oldukça avantajlı bir seçenek olmaktadır. Ev asansörü fiyatları tüm bu ergonomik ve kaliteli ürünleri sizlere rahatça ulaştırabilmek için en uygun maliyetlerde tutulmaktadır.

No Comments

Post a Comment

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.