q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
6151
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6151,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Dünya Standartlarında Kaliteye Sahip Duplex Home Lift

Amada TECH Mühendislik Ürünü

Ürünlerimiz yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede ürünler almalarını sağlamaktadır. TÜRKAK onaylı Kalite belgesi ve dünya genelinde geçerli CE sertifikasına sahibiz.

Continuum ® teknolojisi

Hidrolik asansörlerde ses ve pompa gürültüsünü gideren sessiz bir ürün geliştirerek sektörde çığır açan SETTIMA Continuum ® teknolojisi hidrolik endüstrisine şimdiye kadar en önemli katkıyı veren firma olmuştur.

En Dar Alanlara Bile Kurulur.

Amada Duplex Home Lift, modern, bağımsız yaşam için şık ama pratik bir çözümdür. İster ayakta ister katlanır koltukta oturun, Duplex Home Lift şimdi ve gelecekte hayatı çok daha kolay hale getirecektir.

Yaşlı Veya Engelli Bireylerimiz İçin Özel Asansör İmalatı

Daha çok yaşlı bireylerin kullandığı ev asansörlerinin doğru ve konforlu bir şekilde imal edilebilmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. Yürüttüğümüz tasarım çalışmalarının tamamını sizlere en uygun ve doğru bir şekilde ürünlerimizi ulaştırmak için sürdürüyoruz. Merdiven boşluğu ve yapı tipine uyumlu olarak üretilmesi için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bunun yanında hareket kısıtlı bireylerin rahat bir yaşam sürebilmesi için de duplex home lift kullanımı oldukça avantajlıdır.

Mimari Tarzınıza Uygun Amada TECH Duplex HomeLift

Yer Tasarrufu, Düşük maliyet

Asansörlerimiz, geleneksel asansörlere göre inşaat çalışmaları olmaksızın herhangi bir eve sorunsuz bir şekilde entegre olacaktır. Bina maliyetlerinizi azaltan şık ve kişiselleştirilebilir bir asansör çözümü sunuyoruz.

Estetik, Tasarım, Mükemmellik

AmadaTECH’in Türkiye'deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır.

Önce Güvenlik

Tüm asansör modellerimiz akülü acil indirme ( Ups ) ile donatılmıştır. Bu özellik, elektrik kesintisi durumunda dışarıdan yardım almadan asansörden çıkmanızı sağlar.

Renk Seçenekleri

Panoramik Platform ve orta konsolu tarzınıza ve dekorunuza uygun bir renk seçebilirsiniz duplex home liftin renklerini belirleyebilirsiniz. Herkese ve her eve göre bir renk var.

Hidrolik tahrikli duplex home lift ürünümüz villalar ve dublex daireler için en iyi çözümdür. Oldukça basit, güvenilir, güvenli ve düşük gürültülü bir tasarıma sahiptirler. Bu ekipman, özellikle engelli kişiler için katlar arasında hareket ederken maksimum konfor sağlar.
Benzersiz Ev Asansörü

Amada TECH Duplex Home Lift, evinize güzellik, konfor ve değer katarak size özel tasarım bir asansör tasarımı yaratma özgürlüğü sunar. Duplex Home Lift çözümleri evinizdeki herkesi bir araya getirmek için tasarlanmıştır.

CE Sertifikalı

Çok çeşitli asansör modelleri ve boyutları, eviniz için mükemmel asansörü bulmanızı kolaylaştırır. AmadaTECH ev asansörleri CE işaretini taşır ve Avrupa Güvenlik Standartlarına uygundur.

Üstün Tasarım

Tasarım açısından, sahip olunacak çok fazla seçenek var. Duplex Home Lift, seçtiğiniz renkler, kapı seçenekleri, cam üniteleri, LED aydınlatma ve evinizin mevcut dekoruna mükemmel şekilde uymasını sağlar.

Yüksek yaşam için tasarlanmış dublex daire ve villalar için uygun çözümler.

AmadaTECH markalı dublex home lift güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, dublex daireler ve villalar için inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – dublex home lift aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır. Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH dublex home lift, hızlı düzgün ve zariftir. Zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.

AKILLI MODÜLER ASANSÖR KONSEPTİ

Amada TECH’ in tüm asansör çözümleri, hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir.

  • Hızlı üretim ve teslimat
  • Sadece birkaç gün içinde kurulum
  • Azaltılmış işçilik maliyetleri
YER TASARRUFU SAĞLAR

Amada TECH ev asansörleri, geleneksel asansörlere kıyasla düşük çukur ve son kat yüksekliğine sahip, makine dairesiz, kompakt asansör çözümleridir.

  • Minimum yapısal etki
  • Minimum yenileme
  • Düşük inşaat maliyetleri
ÜRÜN GARANTİSİ

Amada TECH tüm asansörlerde 3 yıllık ürün garantisi sunmaktadır. Buna ek olarak, yedek malzeme bulundurmak için 10 yıl garanti veriyoruz.
Müşterilerimiz için üst düzey güvenlik ve güvenilirlik sağlamak her zaman gündemimizin en üstünde olmuştur.

Duplex Home Lift Avantajları

Ürünlerimiz Engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygundur.
Ürünlerimiz 3065 sayılı V.U.K. nun 17/4-s maddesine istinaden KDV’den Muaftır.
2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun Ruhsat Gerektirmez.
Kuyu dibi gerektirmez.
Makine dairesi gerektirmez.

Küçük alanlar için akıllı ve kolay çözümler

Amada TECH Duplex Home Lift ile Güvendesiniz.

Basınca duyarlı emniyet yüzeyleri sayesinde yukarıdan veya aşağıdan temas algıladığı an hareket işlemini durdurur. Kırılmaya dayanıklı camlar kullanılmıştır. Daha fazla güvenlik için, ancak kapı kapandığında asansör hareket edecektir ve asansör hareket halindeyken kapı açılmaz. Elektrik kesildiği zaman asansörümüz UPS sistemi ile otomatik olarak zemin kata inecektir.

İTHAL DUPLEX HOME LIFT

INTERLIFT 2022 ALMANYA FUARINDAYIZ.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.