q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
5549
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5549,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Dublex Ev Asansörü Platform Model

Yeni Nesil Asansör Teknolojileri
Kolay kurulum

Dublex Platform Model kurulumu için büyük inşaat işleri gerekli değildir ve kurulum süresi genellikle sadece birkaç gündür.

Avantajları

Düşük kuyu dibi, KDV muafiyeti, Ruhsata tabii değil, Makine dairesine gerek yok, Panoramik model, Sessiz, emniyetli ve sertifikalı ürün

Özelleştirilebilir Tasarımlar

Çelik konstrüksiyon ve kapı renkleri, cam, döşeme, paneller ve daha fazlasını içeren bir dizi özelleştirilebilir seçeneğe sahiptir.

DUBLEX HOMELIFT PLATFORM MODEL

Evinize konfor ve güzel bir dokunuş katacak ev asansörü için zarif tasarımlar.

Çekici bir şekilde tasarlanmış dublex home lift ürünümüz, ev ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar ve bağımsız yaşam kolaylığı sağlar. Bireysel gereksinimleri karşılamak için ‘amaca uygun’ çözümler ve tasarımlar sunuyoruz. AmadaTECH tasarım ekibimiz, herhangi bir değişiklik yapmak ve istediğiniz görünümü oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Çok çeşitli malzeme ve kaplamalar arasından dekorunuza uygun olanı seçin.

Her ev asansörü, amaca uygun olduğundan emin olmak için spesifikasyona göre üretilmiştir. Tasarımları 3D görsellerle hayata geçirmek için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Çok çeşitli stiller, RAL renkleri, malzemeler ve kaplamalar ile mükemmel ev asansörünüzü yaratma yeteneğine sahibiz.

 • MİMARİ YAPINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER
  MİMARİ YAPINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

  Ev asansörlerimiz evinize uyum sağlar, tersi değil. Tarzınıza ve evinizin mimarisine uygun asansör modeli, malzeme ve renkleri seçerek istediğiniz tasarımı yaratırsınız. Yardımımıza ihtiyacınız olursa, size tavsiyelerde bulunmak ve rehberlik etmek için orada olacağız.

 • AKILLI MODULER SİSTEM
  AKILLI MODULER SİSTEM

  Ev tipi asansörlerimiz, hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir. Hızlı üretim ve teslimat Sadece birkaç gün içinde kurulum Azaltılmış işçilik maliyetleri

 • EV ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ
  EV ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ

  AmadaTECH ev asansör çözümü, bir odaya, koridora veya sahanlığa kusursuz bir şekilde uyar. Akıllı ve zarif tasarımı, sessiz çalışması, az yer kaplaması ve kolay kullanımı ile bir ev asansöründen ihtiyacınız olan her şeyi karşılar. Dublex Homelift ayrıca enerji tasarrufludur ve minimum bakım gerektirir.

Hızlı teslimat ve sorunsuz ve kolay kurulum sağlamak için hazır modüller halinde teslim edilir.
Geleneksel asansörlere kıyasla düşük kuyu dibi ve makine dairesiz, kompakt asansör çözümleridir.
Ürünlerimiz 3065 sayılı V.U.K. nun 17/4-s maddesine istinaden KDV den muatfır.
2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun ruhsat gerektirmez.
Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.