q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
294
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-294,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Ev Asansörü

Yeni Nesil Asansör Teknolojileri

Ev Asansörü

Amada TECH, hem klasik hem de çağdaş olan benzersiz bir ayırt edici tasarım felsefesiyle övünür. Amada TECH özel lüks Asansörler, görebileceğiniz, dokunabileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir sanat eseridir. Her detay, müşteri beklentilerini aşmak için özenle tasarlanmış, üretilmiş ve kurulmuştur.

Pek çok lüks proje, projenin kesinlikle her alanında güzel bir şekilde tasarlanmıştır. “Ya evin ortasında, iki büyük lüks simetrik merdiven arasında lüks bir asansör tasarlanırsa?” sorusu gelebilir. Bir an için, bir binanın ana girişine girdiğinizde, odanın ortasında lüks bir arabaya benzeyen , tam camlı bir asansör bulduğunuzu varsayalım. Tam merkezde, lüks merdivenler ve güzel iç tasarımın arasında, lüksün tüm görünümünü güçlendiren bu muhteşem asansör şaheseri oturuyor. Durum böyle olsaydı, asansör kuyusu tamamen kapalı bir köşede saklamanıza gerek kalmazdı.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2015

Category

Ev Asansörü

Tags
dublex ev asansörü, ev asansörü, home lift, villa asansörü
Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.