q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
263
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-263,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Dublex Villa Asansörü

Her Mekana Uygun Çözümler

Dublex Villa Asansörü

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Villa asansörlerinin en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör  üreticisidir.

Çelik Konstrüksiyonlu hazır kuyu sistemli villa asansörü  kuyu dibi 17 cm ( kuyu dibi olmaması durumunda zemin katta 15 cm yükselti ile başlar. Dublex daireler veya yerden ısıtma olan yerlerde tercih edilir. Kuyu dibi olmayan yerlerde rampa ile çözüm üretiyoruz.)- ruhsata tabii olmayan   hidrolik, sessiz, makine dairesine ihtiyaç duyulmayan modelimiz mevcuttur.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2015

Category

Duplex Home Lift

Tags
dublex ev asansörü, dublex home lift, dublex villa asansörü, duplex home lift, ev asansörü, home lift, villa asansörü
Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.