q
Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.
AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır. Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir.
252
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-252,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Dış Mekan Engelli Platformu

Engelli Platform Sistemleri

Dış Mekan Engelli Platformu

AÇIK TİP ENGELLİ PLATFORMLAR, DÜŞÜK KUYU GEREKSİNİMİNE SAHİP OLMALARI NEDENİYLE SON DERECE POPÜLER ÇÖZÜMLERDİR; BU, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE, KAMU BİNALARINA VE EV ASANSÖRLERİNE KURULUM İÇİN İDEAL OLDUKLARI ANLAMINA GELİR. PERAKENDE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, KURULUM VE BİNALARINA ENTEGRASYON KOLAYLIĞI NEDENİYLE, GELENEKSEL BİR ASANSÖR YERİNE ALÇAK KUYULU ASANSÖRLERİ TERCİH ETME EĞİLİMİNDEDİR.  AÇIK TİP ENGELLİ PLATFORMU, 100 MM’YE KADAR BİR ÇUKUR İLE BELİRTİLEBİLİR VEYA KÜÇÜK BİR ERİŞİM RAMPASI KULLANABİLİRSİNİZ VE ASANSÖR ÇUKURSUZ HALE GELİR. HEM HİDROLİK HEM DE MRL ÇEKİŞ TAHRİKLİ SİSTEMLER DAHİL OLMAK ÜZERE KOMPLE ASANSÖR ÇÖZÜMLERİMİZİN ÇOĞU, ÇUKURSUZ VEYA ALÇAK ÇUKURLU VE ALÇAK TAVAN BOŞLUKLU OLARAK TEDARİK EDİLEBİLİR.
RUHSATA TABİİ DEĞİL

2006/42/AT yönetmelikleri standartları dahilinde üretilir ve CE işareti ile piyasaya arz edilir. Kullanıcı ve çevre güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur.

KUYU DİBİ GEREKMİYOR

Dublex dairelerde. otomatik rampa ile tabanı açmaya gerek duyulmaksızın sistem uyarlanmaktadır. Dış mekanlarda da otomatik rampa ile kuyu dibi gerekmiyor.

KDV DEN MUAF

Engelli platformları KDV kanunun 17. Maddesinin 4. Fıkrası ve 07.07.2005 tarih ve 5378 sayılı kanun ile eklenen ve aynı tarihte yürürlüğe giren ‘’s’’ bendine göre KDV den muaf tutulmuştur.

HIZLI KURULUM

Açık tip Engelli platformu kurulumu genellikle 1 – 2 gün sürer ve kısa mesafeli engelli platformu kurulu gelmektedir.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2015

Category

Engelli Platformu

Tags
açık tip engelli platformu, bahçe katına engelli platformu, dış mekan asansör, dış mekan engelli platformu, engelli platformu, merdiven platformu
Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.